Διπλάσια τιμή στη Ελλάδα από οτι στην Αμερική!
Το λαστιχάκι για χύτρα wmf το αγόρασα σήμερα στη Λαμία 7 ευρώ, το ίδιο στην Αμερική κοστίζει 4,5 δολάρια= 3,13 ευρώ δηλαδή κάτω από τη μισή τιμή!!! Με αυτή τη περίπτωση και άλλες μου ήρθε στο νου η διαφήμιση του Επιμελητηρίου να ψωνίζουμε από επαγγελματίες της περιοχής μας . Γιατί να υποστηρίζω τους τοπικούς επιχειρηματίες όταν αυτοί δεν με υποστηρίζουν και πουλάνε πανάκριβα?
WMF 60 9310 9502 cooking indicator seal.
![WMF 60 9310 9502 cooking indicator seal.](http://ecx.images-amazon.com/images/I/41wzrF9Ha-L._SL500_AA300_.jpg)
Recent Comments